Hediye kutularının içeriklerinde değişiklik yapabilir miyim?

Tabi, ‘Kendi Hediye Kutunu Oluştur’ sekmesinden kendi hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz.
Hediye kutunuza eklemek istediğiniz ürünlerle ilgili WhatsApp Canlı Destek butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hediye kutuma not ekleyebilir miyim?

Sepetim sekmesinde ürününüzü satın alırken hediye notunuzu ve motto kartınızı ekleyebilirsiniz.

Hediye kutularının içindeki ürünler kırılır veya kutu zarar görür mü?

Hayır, hediye kutularınız kargoda hasar görmesin diye özel airbox kutularda gönderilmektedir. Özel bir durum olup kargonuz hasarlı gelir ise tutanak tutulmasını ve hasarlı kargonun görselini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Hasarlı ve tutanak tutulan kargolarda ürün değişimi birebir yapılmaktadır.

Siparişim ne zaman kargolanır?

Hafta içi 14:00’a kadar oluşturmuş olduğunuz siparişler aynı gün, hafta içi 14:00’dan sonra oluşturmuş olduğunuz siparişler ertesi gün şirket anlaşmamızın olduğu MNG kargo firmasına teslim edilir. Hediye kutunuz kargoya teslim edildikten sonra kargo takip numaranız tarafınıza sms ile iletilecektir.

Cuma günü 14:00’dan sonra, Cumartesi ve Pazar günü oluşturmuş olduğunuz siparişler Pazartesi günü kargo firmasına teslim edilmektedir.

Siparişim adrese ne zaman teslim edilir?

Ürününüz kargoya verildikten sonra en geç 2-3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Haftada bir gün gönderim yapılan bölgeler istisnadır. Sepetim sekmesinde sipariş teslimatı ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kargom nerede/Siparişimi takip edebilir miyim?

Ürününüz kargoya verildikten sonra gönderi takip numaranız tarafınıza sms ile iletilecektir. MNG kargo web sitesinden siparişinizi gönderi takip numaranız ile takip edebilirsiniz.